Telefon: 0 212 512 21 93

Telefon: 0 212 603 23 64

Kuyumcu Makinaları ve Malzemeleri temin hizmetleri konusunda * yılında kurulan MT Makina sektörde kurumsallaşma aşamasına gelen bir kurumdur. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan MT Makina, yenilenen internet sitesiyle artık müşterilerine hizmet almadan önce hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alma olanağı sağlıyor. Hizmet anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Hizmet verilecek müşterinin beklentileri ve sektörün ihtiyacı olan en kaliteli ürünleri sizlere temin ediyoruz. Mt Makina, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makine, en kaliteli kimyasal ürünlerini sizlere sunmaktadır. Makinelerimiz ve kimyasallarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Misyonumuz

Etik ilkeler, değerlerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda stratejiler geliştirerek, hizmet sonrası desteğimizi en üst düzeylere çekmek, çevreye ve ülkeye kattığımız değerleri her geçen gün arttırmaktır.

Vizyonumuz

Uzmanlık alanımızı genişleterek, ülkemize ürettiğimiz her ürünle, ülkemizin dünya pazarında rekabet gücünü arttırmak ve yeni ufuklar açmaktır. Müşterilerimizle karşılıklı memnuniyeti yakalayarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Stratejimiz

Çağdaş kültür içine beyin ve yürekle, akıl ve ruhla, mantık ve duygularla dege içinde çalışmak. Çalışırken müşteri ve çalışanların memnuniyetini sağlamak, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beklentilerini aşarak çalışma mutluluğunu arttırarak tercih edilen marka olmaktır.